Sojusz Anarchia

forum sojuszu anarchia.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-06-17 14:22:45

callme47

Procarz

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 6
Punktów :   

Sprawy organizacyjne

Witam wszystkich zacnych członków naszego sojuszu:). Jako że powstało forum sojuszu przez naszego drogiego dyplomatę, postanowiłem napisać tego posta. Jeśli chodzi o zaproszenia nowych graczy to rozesłałem je narazie na 4 wyspach, w naszym najbliższym otoczeniu. Prawie nikt nie odpowiada (moze reklama mało efektowna), poczekamy zobaczymy. 

Co do tematów w dziale sojusz proponuję założyc następujące tematy na forum:
- sprawy ogólne (organizacja sojuszu oraz pierdoły o wszystkim i o niczym:P)
- Dyplomacja (wszystko zwiazane z sojuszem itp.itd.)
- Tarktaty (pokojowe, handlowe, kulturalne itp.itd.)
- Market (wymiana surowców, wysyłanie surowców itp.itd.)
- Ataki (wysylanie wojska, pomoc innym w razie atakow przez wrogów itp.itd.)

napiszcie co o tym sądzicie?

Offline

 

#2 2008-06-17 19:29:43

maciokrk

Ikariam forever.

2135227
Skąd: Therauos
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sprawy organizacyjne

Zgadzam się zaraz zostanie to założone.

Offline

 

#3 2008-07-30 11:57:22

Knecht

Procarz

Zarejestrowany: 2008-07-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sprawy organizacyjne

dzień dobry
zapraszajcie więcej ludzi
czas sie rozrosnąć

Offline

 

#4 2008-07-30 21:22:03

callme47

Procarz

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sprawy organizacyjne

Witam serdecznie na forum, w końcu licznik wskazuje 4 członków , znaczy że dobrze
Zaczne od tego, że w reszcie mam troche więcej czasu (nie to żebym, się usprawiedliwiał:P), bo cały lipiec zapierdziel, praca i w związku z tym znużenie toteż zmęczenie.
Narazie stoimy troche w miejscu, ale jak widać powoli sie to zmienia. Dobra a teraz konkrety, jest okres wakacyjny więc zwerbowanie nowych członków napewno nie będzie łatwe. Trzeba podjąć jakieś kroki,  opracować jakąś kampanię reklamową, z kims porządnie wina sie napić . Może podrzucicie jakieś ciekawe pomysły orygilalne, jedyne w swoim rodzaju. Pomyślcie o tym. Mnie jak wena weźmie to może coś ciekawego wykombinuje. Oto naczym narazie się skupiam:
:: Zacząłem zmieniać naszą stronę zewnętrzną sojuszu.
:: Zacząłem też pertraktować z innymi sojuszami w sprawie zawarcia bliskich przyjaźni między sojuszowych, Ciekawe co z tego wyjdzie :?

Ostatnio edytowany przez callme47 (2008-07-30 21:29:16)

Offline

 

#5 2008-08-01 19:23:31

shelbi

Procarz

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sprawy organizacyjne

Dodałem już trzech członków i choć bardzo się z tego cieszę, mam ciągły niedosyt. Gdyż chce aby nasz sojusz był silniejszy. Wysłałem ogłoszenia do wielu, ale odpisali, że się wahają.

Offline

 

#6 2008-08-01 21:59:34

callme47

Procarz

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sprawy organizacyjne

Awansowaliśmy na pierwszą stronę rankingu sojuszu, nasza pozycja to aktualnie 63 miejsce. Moim zdaniem całkiem nieźle. Może teraz jak to zobaczą nie będą sie wahać. Powoli kończę robić stronę zewnętrzną, jeszcze zostało do dodania kilka grafik. Trzeba będzie tez opracować jakiś herb naszego sojuszu, jak również określić wymagania przyjmowania do sojuszu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samotneserca.pun.pl www.ksm.pun.pl www.najlepszeotsy.pun.pl www.mecztv.pun.pl www.swzp.pun.pl